Pakalpojumi

Pakalpojumi
Ko mēs varam Jums piedāvāt?

1

Vasaras banketu telts

Jūsu  ērtībām mums ir restorāns ar terasi un vasaras banketu telts Daugavas krastā. Teltī mēs rīkojam pasākumus, bet tajā pat laikā pats restorāns turpina apkalpot mūsu viesus. 

2

Vīkends jebkurā nedēļas dienā

Izbaudiet brīvdienas jebkurā nedēļas dienā restorānā Riverside House. Mēs atrodamies visapdzīvotākajā Rīgas ielā. Iebrauciet pie mums un atpūtieties no ikdienas. Ieprieciniet savi un savus mīļos ar maigajām klavieru skaņām  baudot gardākos ēdienus.

3

Romantiskās vakariņas

Kopš Riverside House atklāšanas mēs kļuvām par vienu no labākajām vietām, kur var izbaudīt romantiskas vakariņas divvientulībā. Nesenā renovācija palīdzēja mums uztaisīt atsevišķu stūrīti pāriem, kur viņi var baudīt viens otra klātbūtni un nobaudīt gardākos mūsu šefpavāra ēdienus.

4

Jebkurš pasākuma formāts: kāzas, korporatīvs pasākums, lietišķa tikšanās, dzimšanas diena vai jubileja...

Riverside House komanda ir vienmēr gatava piedāvāt Jums piemērotu pasākuma formātu jebkurā dienā. Sazinieties ar mums Jums ērtākajā veidā un pastāstiet par jūsu vēlmēm, par visu pārējo mēs parūpēsimies paši.

5

Speciāla banketu ēdienkarte (individuāla pieeja katram viesim)

Mums ir rūpīga attieksme pret Jūsu vēlmēm, tāpēc ar katru viesi mēs satiekamies individuāli, lai varētu kopīgi sastādīt banketa ēdienkarti, ar kuru Jūs būsiet gandarīti.

6

Gaidam jūs arī uz mūsu biznesa pusdienām darba dienās no 12:00 līdz 16:00!

Biznesa pusdienu ēdienkarti Jūs varat apskatīt mūsu Facebook mājaslapā. Lūdzu neaizmirstiet nospiest „like” un novērtēt mūsu restorānu.